طراحی وب سایت
طراحی لوگو
طراحی ست اداری
عکاسی صنعتی
طراحی کاتالوگ
طراحی بروشور
عکاسی تبلیغاتی
طراحی بیلبورد
طراحی بیلبورد
طراحی بسته بندی
ساخت موشن گرافیک
تیزر تبلیغاتی
ساخت آرم استیشن
Logo Design CONCEPTIVE | design studio Graphic Design Catalogue | Catalog Design Professional Photography Studio
 ترمینال کالای خطرناک بندر شهید رجایی
Loading…

راه اندازی سایت سهام

بمنظور سهولت در دسترسي و كسب اطلاع از وضعيت سهام كليه سهامداران، از تاريخ 92/11/30 اقدام به طراحي و عملياتي نمودن پرتال ويژه سهام به نشاني WWW.ofoghpms.ir گرديده است. سهامداران گرامي مي توانند با مراجعه به سايت فوق و درج كد سهامداري، كد ملي و شماره شناسنامه خود از تعداد سهام خود مطلع و درصورت نياز نسبت به تكميل و اصلاح مشخصات فردي و پيگيري لازم اقدام نمايند.

تبیین و روشنگری در خصوص پروژه ترمینال کالای خطرناک

از آنجائیکه مشارکت دو شرکت تعاونی افق و شرکت تعاونی پیشرو چکاد دریا (متعلق به پرسنل بندرعباس) در پروژه پایانه کالای خطرناک بندر شهید رجائی نیاز به تبیین و روشنگری دارد، بر آن شدیم تا تاریخچه مشارکت و برخی مشکلاتی که برسر راه ادامه فعالیت آن است را جهت استحضار سهامداران محترم شرکت تعاونی افق در سایت شرکت قراردهیم.

مصوبات مجمع 97/5/14

براساس آگهی منتشره در روزنامه اطلاعات شماره 27053 مورخ97/4/28 مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم شرکت در نشانی: تهران- میدان ونک- خیابان جعفر شهیدی- آمفی تئاتر سازمان بنادر و دریانوردی رأس ساعت 14 روز یکشنبه مورخ 97/5/14 تشکیل گردید.
  • 0
  • 1
  • 2

ترمینال کالای خطرناک بندر شهید رجایی

 

ترمینال کالای خطرناک در قالب شرکت افق چکاد دریا

 

در اجرای مصوبه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 97/4/13 شرکت افق چکاد دریا، شرکت تعاونی افق (سهامدار 70 درصدی شرکت فوق) جهت تقویت بنیه مالی شرکت مذکور بمنظور امکان انجام تعهدات قراردادی و پیشگیری از ضرر و زیان فاحش و ایجاد رکود جدی در روند فعالیت شرکت یادشده، مبلغ  14،492،179،240  ریال بعنوان توازن در آورده سهم شرکاء به شرکت فوق پرداخت و مساعدت نموده است.

 

لازم به توضیح است متأسفانه شرکت تعاونی پیشرو چکاد دریا (سهامدار 30 درصد شرکت افق چکاد دریا) بدون دلیل قانونی و طرح ادعاهای واهی با افزایش سرمایه شرکت افق چکاد دریا، مخالفت و در نتیجه شرکت افق چکاد دریا بدلیل فوق نتوانسته است از 126 میلیارد ریال تسهیلات بانکی مصوب از محل وجوه اداره شده سازمان بنادر و دریانوردی جهت ساخت و تکمیل فاز 2 پروژه ترمینال کالای خطرناک بندر شهید رجائی استفاده نماید.

 

 

تماس با ما

شرکت تعاونی افق
تهران خیابان آفریقا ، بالاتر از چهارراه جهان کودک
خیابان کیش ، پلاک 40 ، طبقه 3 ، واحد جنوب غربی 
وبسايت: http://www.ofoghpms.com
ايميل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن :16-88190915
فکس: 88190917